Akcia
DARLING GRANULE 10KG PRE PSY KURACIE

DARLING GRANULE 10KG PRE PSY KURACIE ZELENINOVÉ

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
17,99
Bez DPH 14,99

NA JEDEN BALÍK JE MOŽNÉ POSLAŤ IBA DVE BALENIA GRANÚL. PRI VÄČŠOM POČTE BALENÍ SA ZA KAŽDÝ ĎALŠÍ BALÍK PRIPOČÍTAJÚ 3,50 € ZA DOPRAVU.

Krmivo Darling bolo vyvinuté odborníkmi spoločnosti Purina a obsahuje všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré váš pes potrebuje. Vďaka starostlivo vybraným surovinám má krmivo Darling výbornú chuť aj textúru a je vyrobené s láskou.

- Vitamíny a minerálne látky, ktoré poskytujú telu živiny
- Bez prídavku umelých farbív
- Chutné vďaka starostlivo vybraným surovinám
- 100 % kompletná a vyvážená výživa
- Purina Quality Product

Návod na kŕmenie:
pozri tabuľku. Kŕmne dávky sú určené pre stredne aktívnych psov v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby psov sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si váš pes udržal optimálnu telesnú hmotnosť. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.
Dostatočný príjem vody je nevyhnutnou súčasťou zdravej každodennej výživy. V rámci prevencie odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára.
Na krmivo Darling Dog s lahodnou kombináciou kuraťa a morky prechádzajte postupne počas 7 dní.

Zloženie:
obilniny, mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (16 %, z toho 3 % kuraťa a 1 % morky), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, rastlinné bielkovinové koncentráty, minerálne látky, zelenina (0,08 % sušenej mrkvy, zodpovedajúce 0,5 % rehydrovanej mrkvy).

Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:
m.j./kg: vitamín A: 16700; vitamín D3: 970;
mg/kg: monohydrát síranu železnatého: (Fe: 69); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 7,7); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,2); monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 100); seleničitan sodný: (Se: 0,16).
Farbivá, Antioxidanty.

Analytické zložky:
dusíkaté látky: 17 %, obsah tuku: 8 %, popol: 8 %, vláknina: 3 %.

Po - PIA 08:00 - 18:00