Darčekové kazety

Darčekové kazety, kozmetické sady, kozmetické balíčky pre ženy, mužov, deti za skvelú cenu.

Ponúkame Vám kvalitné kozmetické výrobky v krásom darčekovom balení. Ponúkame vám najkvalitnejšiu kozmetiku v šikovnej darčekovej kazete. Darčekové kazety a kozmetické sady sú výnimočným vianočným darčekom.  Všetky výrobky sú už zabelené a pripravené na darovanie. 

Darčekové kazety za skvelé ceny.

Nakúpte darčekové kazety a kozmetické sady za super ceny. V našej AMD drogéria si vyberiete z množstva kozmetických balíčkov pre ženy, mužov, deti. Dokonca ponúkame aj prírodné darčekové kazety, ktoré sú ideálny darčekom pre každého.

Darčekové kazety pre mužov – Adidas, Axe, Gillette, Dove, Nivea, Denim, Old spice

Vyskúšajte darčekové kazety pre mužov, ktoré sú ideálny praktickým darčekom. V našej ponuke môžete nájsť pánsku kozmetiku ADIDAS , Axe, Gillette, Dove, Nivea, Denim, Old spice  a ďalšie. V baleniach nájdete vodu po holení, toaletné vody, deodoranty, sprchové gély s príjemnou vôňou.

Darčekové kazety pre ženy –  Adidas, Dermacol, Dove, Nivea

Očarujúce darčeky pre ženydámske kozmetické sady, ktoré obsahujú všetko čo každá žena potrebuje . V našej širokej ponuke kozmetických balíčkov adidas, dermacol, dove, Nivea za skvelé ceny. Balenia obsahujú šampóny, sprchový gély, antiperspiranty a deodoranty aj hydratačné telové mlieka.

Darčekové kazety deti  –  Frozen, Spiderman, Batman, Mimoni aj Hľada sa Dory.

Očarujúce darčeky pre detidetské darčekové kazety, plné praktickej kozmetiky. Detské darčekové kazety od najznámejší hrdinov ako je frozen, spiderman, batman, mimoni a hľadá sa Dory. 

Darčekové prírodné kazety - kozmetické balíčky prírodnej kozmetiky za skvelé ceny.

Len produkty skladom:
Všetky produkty
Akcia
Top leták
Nemecký výrobok
Novinka
Odporúčané
Výpredaj
Bio výrobok
Akcia
Top
Po - PIA 08:00 - 18:00