REMAL SNEHOBIELY 13+2 KG

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
23,99
Bez DPH 19,99

Je odporúčaný pre nátery obytných a dizajnových priestor. Používa sa k maľovaniu stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý. REMAL snehobiela je vodouriediteľná maliarska farba s vysokou belosťou. Výborne kryje, je priedušná, oteruvzdorná a má vysokú belosť 96%. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Farba vykazuje odolnosť proti oderu za mokra - merané podľa STN EN ISO 11998 - trieda 5. (klasifikácia podľa EN 13300).

Výdatnosť: 
11 m² / 1 kg nariedenej farby pre jeden náter

Tónovanie:
Tónovacími pastami REMAL TEKUTÁ TÓNOVACIE FARBA alebo REMAKOL .

Príprava podkladu:
Pred maľovaním odstráňte vrstvy starých a nepriľnavých náterov. Savé a prašné podklady ošetrite penetráciou REMAL , SOICRATalebo BARLET . Povrch tak zbavíte prachu, spevníte ho, zjednotíte savosť a zaručíte priľnavosť. Doba schnutia je 4 hod. Nerovnosti na stene vyrovnajte stierkou REMAL STIERKA .

Pracovný postup:
Náter zrieďte v pomere max. 0,4 l vody na 1 kg farby. Potom dôkladne premiešajte. Nanášajte štetcom, valčekom alebo striekaním v 2 vrstvách, ďalšiu vrstvu nanášajte po vyschnutí predošlej, minimálne po 4 hod. Optimálna teplota pre natieranie je 15 až 25 ° C. Farbu si môžete natónovať výrobkom REMAL TEKUTÁ TÓNOVACIE FARBA alebo REMAKOL .

Po - PIA 08:00 - 18:00