Akcia
Novinka
O.B.TAMPÓNY  EXTRAPROTECT SUPER 16KS Teta leták

O.B.TAMPÓNY EXTRAPROTECT SUPER 16KS

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
Zľava 8%
3,19 3,49
Bez DPH 2,66

O.B.TAMPÓNY  EXTRAPROTECT SUPER 16KS

O.B tampóny ExtraProtect Super v balení 16 ks sú ideálnym spoločníkom pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu a pohodlie svojho menštruačného cyklu. Tieto tampóny sa spájajú s účinkami nasávania s kompaktným a diskrétnym dizajnom, aby ste mohli slobodne využívať a cítiť sa sebavedomo aj v dňoch s vyšším prietokom.

S O.B tampónmi ExtraProtect Super si môžete byť istá, že váš menštruačný cyklus bude pod kontrolou. Tieto tampóny sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu absorpciu tekutín, čím zabezpečujú, že sa cítite sucho a pohodlne aj počas aktívneho dňa.

Ich kompaktný tvar a jednoduchá aplikácia znamená, že môžete pokračovať vo svojich bežných činnostiach bez obáv o únik alebo nepohodlie. Tampóny sú diskrétne a pohodlné, čo znamená, že sa cítite vo svojej bolesti a bez stresu.

Vyberte si tampóny ExtraProtect Super v balení 16 ks a získajte výnimočnú ochranu a pohodlie počas vášho menštruačného cyklu. S týmito tampónmi si môžete byť istá, že nebudete obmedzení žiadnymi prekážkami a že budete môcť mať každý deň.

Po - PIA 08:00 - 18:00