Akcia
Top
BELLA HAPPY NEWBORN PLIENKY 2-5 KG 42 KS

BELLA HAPPY NEWBORN PLIENKY 2-5 KG 42 KS

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
Zľava 8%
6,69 7,29
Bez DPH 5,58

BELLA HAPPY NEWBORN PLIENKY 2-5 KG 42 KS

Plienky Bella Baby Happy sú moderné hygienické výrobky určené pre dojčatá a deti.

Špeciálny priedušný materiál pokrývajúci vonkajšiu vrstvu plienky umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke dieťaťa a znižuje riziko vzniku podráždenia a zaparenia.

Plienky majú komfortný suchý zips pre opakované zapínanie. Dvojité volániky a špeciálna tkanina rozvádzajúca vlhkosť po celej dĺžke absorpčného jadra poskytujú dodatočnú ochranu proti úniku tekutiny z plienky.

Plienky Bella Baby Happy Newborn ŠÚ priedušné a zaisťujú tak stáli prísuv vzduchu k jemnej detskej pokožky. Mäkká vnútorná vrstva Premium Dry Vďaka svojej stavbe umožňuje absorbovať moč a riedke stolec, ktore mozu pokožku dráždiť. Tá zostava suchá, zdravá a bez odřenin.Špeciálny priedušný laminát pokrývajúci vonkajšia vrstvu plienky umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke diétu a znižuje riziko vzniku podráždením a zaparenín.

Plienky maju Komfortný suchý zips pre opakované zapínanie. Dvojitej volániky a špeciálnych vláknina rozvádzajúci vlhkosti po celý dlzka absorpčného jadra poskytujte dodatočne ochranu oproti úniku tekutiny z plienky. Plienky vo Veľkosti Newborn ŠÚ určené pre novorodenca o vahe 2 až 5 kilogramov. Plienka má na predný časti špeciálny výstrih chrániace čitateľný pupočnú kypět pred podrážděním.Elastickej manžety umiestnené po oboch stranách plienky, udržujte obsah na správnom Mies a tím Zvyšujú komfort POUŽÍVANIE plienky. Správnej a pevné zapínanie uľahčujú suché zipsy, ktore hádam niekoľkokrát opakovane odopínať a zapájať. Prebaľovanie uľahčujú obrázky, ktore ŠÚ symetricky umiestnené po oboch stranách logá Happy.

Značka Bella Happy patrí poľskej skupine TZMO SA, ktora funguje na poľskom trhu už od roku 1951 a patrí Medzi popredných svetových výrobcov hygienických potrieb pre ženy a deti, inkontinentných pomôcok a zdravotníckeho materiálu a Vďaka Vysokej kvalite svojich ložísk výrobkov zaujíma vedúci místa na mnohých europských trhoch.

Po - PIA 08:00 - 18:00