Novinka
TESCOMA VRECKO NA UKLADANIE PEČIVA 4FOOD 50X35CM

TESCOMA VRECKO NA UKLADANIE PEČIVA 4FOOD 50X35CM

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
8,29
Bez DPH 6,91

TESCOMA VRECKO NA UKLADANIE PEČIVA 4FOOD 50X35CM

Vrecko na ukladanie pečiva 4FOOD o rozmeroch 50x35 cm je praktickým riešením pre hygienické uloženie vášho chleba, bieleho aj tmavého pečiva a ďalších pekárskych výrobkov. Toto vrecko je odporúčané s ohľadom na uchovanie čerstvej, chráni ho pred osychaním a tvrdením, čo znamená, že vaše pečivo si udrží svoju chuť a skôr dlhšie.

Vrecko je vyrobené zo 100 % bavlny, čo zabezpečuje prírodný a hygienický spôsob uchovávania potravín. Je opatrené sťahovacím uzáverom, ktorý umožňuje jednoduché a bezpečné uzatvorenie vrecka, aby sa pečivo udržalo v ideálnych podmienkach.

Pre udržanie čistoty a kvality vrecka sa odporúča použiť pri teplote do 30 °C. Týmto spôsobom si môžete zabezpečiť, že vrecko bude stále čisté a pripravené na ďalšie použitie.

Vrecko na ukladanie pečiva 4FOOD je súčasťou produktového radu 4FOOD, ktorý sa zameriava na balenie a úschovu potravín. S týmto vreckom môžete mať istotu, že vaše pečivo bude uchované v podmienkach a že sa vyhnete najlepšiemu plneniu potravín.

Ak existuje spôsob, ako uchovávať svoje pečivo čerstvé a hygienické potreby, vrecko na ukladanie 4FOOD je praktickým a spoľahlivým riešením. S jeho funkciami a jednoduchým používaním si môžete zabezpečiť, že vaše pečivo bude vždy pripravené na konzumáciu.

Po - PIA 08:00 - 18:00