Novinka
BANQUET SERVÍTKY  RUŽOVÁ LÚKA 33X33CM 20KS

BANQUET SERVÍTKY RUŽOVÁ LÚKA 33X33CM 20KS

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
1,69
Bez DPH 1,41

BANQUET SERVÍTKY  RUŽOVÁ LÚKA 33X33CM 20KS

Oživte svoj stôl a pridajte do svojho jedálneho priestoru prírodný a svieži nádych pomocou BANQUET Servítkov s nádherným motívom ružovej lúky. Tieto servítky nie len chránia váš stôl a oblečenie, ale aj pridávajú farebný a veselých prvkov do vášho jedálneho prostredia.

Kľúčové vlastnosti týchto servítkov sú:

  • Prírodný dizajn: Motív ružovej lúky na servítkoch prináša do vašej jedálny príjemný pocit prírody a veselosti. Táto farebná a živou témou je ideálna pre oslavy, párty alebo každodenné stolovanie.
  • Univerzálna veľkosť: Obrúsky majú štandardný rozmer 33 x 33 cm, čo je praktická veľkosť pre umiestnenie na tanier alebo vedľa pohára. To zabezpečuje ochranu vášho stola a umožňuje pohodlné čistenie po jedle.
  • Dostatočný počet v sadách: Sada obsahuje 20 servítkov, čo vám dáva dostatočný počet pre servírovanie viacerých hostí. Tieto servítky môžete použiť na rôzne príležitosti a oslavy.
  • Jednoduchá starostlivosť: Servítky sú praktickým a hygienickým spôsobom, ako udržiavať stôl čistý. Po použití ich môžete jednoducho zložiť a vyhodiť, čo uľahčuje údržbu a čistenie.

BANQUET Servítky s ružovým motívom lúky sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú pridať farbu a živosť ku svojmu stolovaniu. Tieto servítky dokážu zdôrazniť atmosféru a príjemne doplniť váš jedálny priestor. Buďte pripravení hostiť s eleganciou a šarmom pomocou týchto krásnych servítkov od BANQUET.

Po - PIA 08:00 - 18:00