Novinka
PRESTIERANIE FLAIR RUSTIC PIESKOVÁ 45X32CM

PRESTIERANIE FLAIR RUSTIC PIESKOVÁ 45X32CM

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
4,50
Bez DPH 3,75

PRESTIERANIE FLAIR RUSTIC PIESKOVÁ 45X32CM

Prestieranie FLAIR RUSTIC s rozmermi 45x32 cm v odtieni pieskovej farby prinesie do vášho stola rustikálny a prírodný šmrnc. Toto prestieranie je navrhnuté tak, aby prinieslo štýlový a prírodný vzhľad, čo ho robí pre rôzne príležitosti. Jeho rozmery sú príliš veľké, aby ste poskytli dostatok miesta pre prestieranie a pohodlné posedenie.

Prestieranie materiálu je kvalitný a rustikálny, čo podčiarkuje jeho charakter. Farebný odtieň pieskovej farby dodáva teplý a príjemný vzhľad, ktorý sa hodí k rustikálnym a prírodným témam stolovania.

Prestieranie je ľahko udržiavateľné - postačuje ho utrieť vlhkou utierkou alebo opláchnuť pod tečúcou vodou. Dôležité je vedieť, že by nemalo byť umývané v umývačke riadu a nesušte ho na radiátore, aby sa zachovala jeho kvalita a vzhľad.

Prestieranie FL RUSTIC je skvelou voľbou pre štýl tých, ktorí preferujú prírodný a rustikálny na svojom stole. S jeho charakterom, farebným príjemným odtieňom a možnosťou môžete vytvoriť útulnú atmosféru pre svoje stolovanie.

Po - PIA 08:00 - 18:00