Top
ORAL-B ELEKTRICKÁ ZUBNÁ KEFKA GENIUS ORCHID PURPLE 10000

ORAL-B ELEKTRICKÁ ZUBNÁ KEFKA GENIUS ORCHID PURPLE 10000

Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
99,99
Bez DPH 83,33

Odborníci na ústnu hygienu z Oral-B prichádzajú na trh so šikovným modelom Genius 10000, ktorý sa stane vaším najlepším pomocníkom pri starostlivosti o čistotu a vitalitu vášho chrupu a ďasien. Tato rotačná kefka sa môže pochváliť 48 000 pulzmi a 10 500 osciláciami za minútu, čo sú hodnoty, ktoré priamo zaručujú vynikajúce výsledky. Batérie pri plnom nabití vydržia až 2 týždne v prevádzke, a tak sa nemusíte báť, že by sa vám kefka po niekoľkých použitiach vybila. To, že funkcie a možnosti tohto modelu ďaleko presahujú schopnosti konvenčných kefiek, jasne naznačuje možnosť pripojenia k mobilnému telefónu pomocou rozhrania Bluetooth a aplikácie Oral-B. Vďaka tejto aplikácii budete môcť využívať možnosti pokročilej diagnostiky čistenia, ako je napríklad funkcia pozičného čistenia alebo senzor tlaku.

Prémiové balenie

Za zmienku určite tiež stojí bohatá súprava príslušenstva. V balení nájdete okrem samotnej kefky a čistiacej hlavice tiež ďalšie 3 rôzne hlavice, ktoré môžete podľa potreby a ich vlastností striedať. Ďalej iste využijete praktické cestovné puzdro, ktoré vám umožní kefku nabíjať aj na cestách, alebo držiak na telefón pre jednoduché upevnenie telefónu na kúpeľňové zrkadlo.

Čistenie zubov nikdy nebolo jednoduchšie a účinnejšie!
 
Zrejme hlavnou zbraňou tejto elektrickej zubnej kefky pri čistení vašich zubov je jej neuveriteľne vysoký výkon v kombinácii s unikátnou konštrukciou čistiacej hlavice. Vysokých 48 000 pulzov a 10 500 oscilácií za minútu zaručujú výnimočne skvelé výsledky.
 
Okrem výkonu zaistí kvalitné výsledky čistenia zubov aj diagnostika, ktorú vám poskytne kefka vďaka mobilnej aplikácii a podpore rozhrania Bluetooth. Okrem mnohých iných funkcií vám aplikácia napríklad oznámi, či je tlak, ktorým čistíte svoje zuby, optimálny. Predídete tak citlivým a boľavým ďasnám.
 
Mobilná aplikácia Oral-B vám zároveň bude celý čas čistenia jasne indikovať, ktorej časti ústnej dutiny by ste sa ešte mali chvíľu venovať a ktorá je už vyčistená. Tak sa vám nikdy nestane, že by ste čistenie ukončili skôr, než bude každý kút krásne čistý.
 
Jednou z hlavných výhod kefiek z radu Genius oproti konvenčným kefkám je schopnosť bielenia vašich zubov. Už po pár týždňoch si bude môcť vaše okolie všimnúť vašich žiarivo bielych zubov, za ktoré budete vďačiť práve odborníkom z Oral-B.
 
Každého z vás iste poteší, že si môžete jednoducho prednastaviť režimy čistenia zubov podľa jednej z 12 farieb LED indikácie. Pre každú príležitosť jedna farba.
 
Tento model je ideálny aj na dlhé cesty. V balení nájdete unikátne cestovné puzdro, ktorého výpočet pozitívnych vlastností zaručene nekončí u ochrany kefky. Zároveň vám poslúži aj ako powerbanka pre kefku aj mobil.
 
 
 
Po - PIA 08:00 - 18:00