BANQUET KANVICA KERAMICKÁ HOME COLLECTION 1L 1000W

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Nie je skladom
24,99
Bez DPH 20,83

BANQUET KANVICA KERAMICKÁ HOME COLLECTION 1L 1000W

BANQUET Kanvica keramická HOME Coll. 1,0 l, 1000 W - Výnimočná spojitosť funkcie a dizajnu

BANQUET Kanvica keramická HOME Coll. sa stane praktickým a štýlovým prídavkom do vašej kuchyne. S objemom 1,0 l a výkonom 1000 W vám poskytne rýchlu a spoľahlivú možnosť variť vodu pre čaje, kávy alebo iné teplé nápoje. Jej výrazný dizajn s dekorom HOME pridá elegantný dotyk do vášho domova.

Hlavné vlastnosti produktu:

  • Kvalitná keramika: Kanvica je vyrobená z kvalitnej keramiky, ktorá nie len zabezpečuje odolnosť, ale aj príjemný vizuálny dojem. Tento materiál je odolný voči teplu a bude výborne zapadajúci do vášho kuchynského prostredia.
  • Praktické funkcie: Kanvica má ploché dno z nerezovej ocele s 360-stupňovým konektorom, čo zabezpečuje pohodlné umiestnenie na základňu a manipuláciu zo všetkých strán. Ochranu proti prehriatiu a automatické/manuálne vypnutie dodávajú bezpečnosť a pohodlie pri používaní.
  • Svetelný indikátor prevádzky: Vďaka svetelnému indikátoru budete mať vždy prehľad o tom, kedy je kanvica v prevádzke a kedy je už voda pripravená.

BANQUET Kanvica keramická HOME Coll. 1,0 l, 1000 W spojuje výkonnosť a dizajn, čím vám poskytuje nielen funkčný spotrebič, ale aj estetický prvek do vašej kuchyne. Objednajte si ju ešte dnes a doprajte si rýchlu a štýlovú prípravu teplých nápojov.

Po - PIA 08:00 - 18:00