BANQUET DÓZA SKLENENÁ LORA BORDÓ 1450ML

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Nie je skladom
8,29
Bez DPH 6,91

BANQUET Dóza sklenená LORA 1450 ml s viečkom - Bordó

Uchovávajte vaše potraviny s eleganciou a praktickosťou v našej sklenenej dóze LORA s objemom 1450 ml v nádhernom bordovom prevedení. Táto hermeticky uzatvárateľná sklenená nádoba je dokonalým spoločníkom pre uchovávanie, zmrazovanie a ohrev potravín, pričom jej všestrannosť ju robí nenahraditeľnou v kuchyni.

Hlavné vlastnosti produktu:

  • Objem 1450 ml: Dóza LORA má dostatočný objem na uchovávanie väčších porcií potravín. Je ideálna na uchovávanie pokrmov v čerstvom stave, zmrazovanie pre dlhodobé skladovanie a neskôr aj ohrev pri konzumácii.
  • Hermeticky uzatvárateľná: Dóza je vybavená špeciálnym viečkom, ktoré zabezpečuje hermetické uzatvorenie. Toto tesné uzatvorenie pomáha udržiavať čerstvosť potravín a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi.
  • Vhodná pre rúru a mikrovlnnú rúru: Dózu LORA môžete s dôverou používať v rúre na pečenie (bez viečka) alebo v mikrovlnnej rúre na ohrev jedál. Táto všestrannosť znamená, že môžete pohodlne pripraviť, ohriať a servírovať svoje obľúbené jedlá.
  • Ideálna na prepravu: Vďaka špeciálnemu tvaru a konštrukcii viečka je dóza LORA perfektnou voľbou aj na prepravu jedál. Už nikdy nebudete musieť premýšľať nad tým, ako si zabezpečiť svoje obedy do práce alebo na cestách.
  • Štýlový dizajn: Bordová farba dózy dodáva vášmu kuchynskému vybaveniu nádych elegancie a moderného štýlu. Sklenený materiál umožňuje ľahké sledovanie obsahu a dodáva kuchyni profesionálny vzhľad.

Táto sklenená dóza LORA s viečkom o objeme 1450 ml je dokonalým riešením pre vaše potreby uchovávania, prípravy a servírovania jedál. Objednajte si ju ešte dnes a získajte spoľahlivého partnera pre vašu kuchyňu.

 

Po - PIA 08:00 - 18:00