Novinka
TESCOMA CHLEBNÍK 4FOOD 42CM

TESCOMA CHLEBNÍK 4FOOD 42CM

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
33,99
Bez DPH 28,33

TESCOMA CHLEBNÍK 4FOOD 42CM

Zásobník na chlieb 4FOOD s rozmermi 42 cm je skvelým nástrojom pre efektívnu a praktickú úschovu rôznych druhov pečiva. Tento zásobník je pripravený tak, aby udržal vaše pečivo v optimálnych podmienkach a trvalo jeho nežiadúcemu vlhnutiu. Je vybavený profilovaným spôsobom, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu a udržiavanie tepla.

Výhodou tohto zásobníka na chlieb je jeho protišmyková úprava, ktorá zabezpečuje, že zásobník pevne stojí na svojom mieste. Je vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, čo zaručuje jeho dlhotrvajúcu kvalitu a odolnosť.

Pre udržanie čistoty zásobníka je postačujúce utrieť ho vlhkou utierkou a následne nechať vyschnúť. To znamená, že jeho údržba je rýchla a jednoduchá.

Výrobok z rady 4FOOD je v súlade s jeho filozofiou, zameranou na balenie a úschovu potravín. Má garantovanú záruku na dobu 3 rokov, čo znamená, že môžete byť istí jeho kvalitou a dlhou dobou.

Upozornenie výrobcu, že mastné a tukové pečivo, ako napríklad šišky alebo croissanty, by malo byť uložené v zásobníku na chlieb v potravinových vreckách, aby zabezpečilo zachovanie čistoty a kvality zásobníka.

Ak funguje, ako efektívne a prakticky vaše pečivo, zásobník na chlieb 4FOOD je skvelým spôsobom uchovávať svoje pečivo. S jeho výhodami, šetrnou a jednoduchou údržbou môžete mať istotu, že vaše pečivo bude vždy čerstvé a ochránené.

Po - PIA 08:00 - 18:00