Novinka
TESCOMA CHLEBNÍK 4FOOD 32CM

TESCOMA CHLEBNÍK 4FOOD 32CM

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
27,99
Bez DPH 23,33

TESCOMA CHLEBNÍK 4FOOD 32CM

Zásobník na chlieb 4FOOD s rozmermi 32 cm je praktickým a spoľahlivým riešením pre uskladnenie rôznych druhov pečiva. Jeho profilované dno je upozornenie tak, aby nedošlo k nežiadúcemu vlhnutiu, a zabezpečilo tak jeho udržanie čerstvého.

Tento zásobník je vybavený protišmykovou úpravou, čo zabezpečuje, že bude pevne držať na mieste. Je vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, čo znamená, že môžete zaplatiť jeho dlhotrvajúcu kvalitu a odolnosť.

Pre udržanie čistoty zásobníka je postačujúce utrieť ho vlhkou utierkou a nechať ho následne vyschnúť. Týmto jednoduchým spôsobom môžete zachovať zásobník v dobrom stave a pripravené na ďalšie použitie.

Upozornenie výrobcu prichádza, že mastné a tukové pečivo, ako napríklad šišky alebo croissanty, by malo byť v tomto sklade uložené v potravinových vreckách. To zabezpečuje, že pečivo zostane oddelené od zásobníka a jeho chuť a kvalita sa udrží.

Ak efektívne riešenie na uloženie pečiva, zásobník na chlieb 4FOOD s rozmermi 32 cm môže byť skvelým spracovaním. Jeho jednoduchý, žiadny funkčný dizajn zabezpečím, že vaše pečivo zostane čerstvé a chránené pred vodou.

Po - PIA 08:00 - 18:00