Top
ARIEL GÉLOVÉ TABLETY XXXL COLOR LEVANDER 3V1 50 PD

ARIEL GÉLOVÉ TABLETY COLOR LEVANDER 3V1 50 PD

Hodnotenie:
Dostupnosť:
Nie je skladom
10,99
Bez DPH 9,16

ARIEL Lavender Fresh 3 v 1 50 ks

Zabudnite na dnes už nepohodlné odmeriavanie klasického prášku. Gélové kapsuly Lavender Fresh sú koncentrovanejšie ako sypký prací prostriedok, jednoduchšie sa dávkujú a zaručujú perfektné výsledky počas prania bielizne už pri 30 °C. Každá kapsula obsahuje tri rozdielne zložky, ktoré čistia, odstraňujú škvrny a udržujú farby vašej bielizne jasné a živé. Inovačný obal kapsúl sa úplne rozpúšťa v kontakte s vodou a uvoľňuje účinné látky, ktoré zatočia s množstvom rôznych škvŕn. Vďaka dobrej skladnosti sú kapsuly skvelým pomocníkom aj na cestách.

Hlavné prednosti

  • Najkoncentrovanejší prací prostriedok od ARIEL
  • Perú, odstraňujú škvrny a rozjasňujú
  • Vynikajúce čistiace účinky počas prania už pri 30 °C
  • Vopred pripravené množstvo na jednoduché dávkovanie
  • Unikátny dizajn kapsúl
  • Čistá a svieža vôňa

Špecifikácia:

Spôsob použitia:
Vložte kapsulu do zadnej časti bubna práčky, potom pridajte bielizeň.

Zloženie:

> 30% Anionic Surfactants,5 – 15% Soap,<5% Non-Ionic Surfactants, Phosphonates, Enzymes, Optical Brighteners, Perfumes, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Limonene, Linalool,

Bezpečnostné varovanie:
Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade zasiahnutia očí: opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak sú nasadené kontakntné šošovky a je možné ich ľahko odstrániť, vyberte ich a pokračujte vo vyplachovaní. V prípade styku s pokožkou: všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte a umyte veľkým množstvom vody. Pri požití: vypláchnite ústa, nevyvolávajte zvracanie a okamžite volajte toxikologické informačné stredisko/lekára.

Po - PIA 08:00 - 18:00