AMBI PUR OSVIEŽOVAČ DO AUTA STROJČEK LENOR 2 ML

Značka:
Hodnotenie:
Dostupnosť:
Skladom
2,89
Bez DPH 2,41

AMBI PUR Car Lenor Spring 2 ml

Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technológiou OdourClear nepretržite odstraňuje nepríjemné vytrvalé pachy z vášho auta a zanecháva ľahkú sviežu vôňu po dobu až 30 dní. April Fresh je ľahká zelená vôňa inšpirovaná jarná prirodzenou sviežosťou Lenora.

Na rozdiel od väčšiny ostatných osviežovačov vzduchu do auta, ktoré väčšinou vôňou len prekrývajú, Ambi Pur Car pachy skutočne eliminuje a zanecháva vo vašom aute nádhernú sviežu vôňu. Jedná sa o malý nenápadný osviežovač vzduchu, ktorý sa jednoducho pripevní ku klimatizácii vozidla a vďaka novej a jedinečnej technológii OdourClear osvieži vaše auto a zbaví ho aj tých najvytrvalejších pachov, napríklad z jedla, domácich maznáčikov, dymu alebo odpadkov. Pomocou kolieska na boku môžete dokonca nastaviť intenzitu vône. Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car sa ľahko používa, pracuje bez batérie alebo elektriny a vydrží až 30 dní, aby ste mohli vy aj posádka spokojne dýchať.

Vyskúšajte kompletný rad nových výrobkov Ambi Pur s jedinečnou technológiou Odourclear, napríklad osviežovač textílií Ambi Pur pre odstránenie zápachu z textilných materiálov vášho automobilu, alebo osviežovače vzduchu Ambi Pur Air či Ambi Pur Small Spaces pre váš domov. Vyskúšajte tiež elektrický osviežovač vzduchu Ambi Pur 3volution pre nepretržitú elimináciu zápachu až po dobu 90 dní.

Vlastnosti:

  • Ambi Pur s technológiou Odourclear eliminuje pachy a zanecháva ľahkú sviežu vôňu
  • April Fresh je ľahká zelená vôňa inšpirovaná jarná prirodzenou sviežosťou Lenora
  • Neprekrýva, ale skutočne eliminuje nepríjemné vytrvalé pachy z vášho auta, ako napríklad z jedla, domácich maznáčikov, dymu alebo odpadkov
  • Zanecháva ľahkú sviežu vôňu
  • Každý klip vydrží až 30 dní
  • Ľahko sa pripevní ku klimatizácii automobilu Nastaviteľná intenzita odparovania vôňa pre ľahkú sviežosť
  • Diskrétne a štýlové
Po - PIA 08:00 - 18:00